Chrámecké červené a bílé víno
Poctivá česká vína z vlastních vinic v Českém středohoří

Podniková prodejna vinárna

Podniková prodejna vinárna U Divocha v Mostě


   

Podniková prodejna se nachází v centru Mostu, tř. Budovatelů bl. 382, č. p. 3072 naproti obchodnímu domu Central. Podniková prodejna nese původní označení Vinárna U Divocha. V prodejně jsou k dostání všechna vína vyráběná v současnosti ve vinařství v Chrámcích, jak lahvová, tak sudová v balení 1 l, 1,5 l, 2 l a 5 l, košer vína, vína jakostní i jakostní  s přívlastkem. Ceny všech vín jsou stejné jako ve vinařství v Chrámcích. V prodejně je k sezení 24 míst. Cílem prodejny s vinárnou je prezentace vinařství v Mostě, seznámení s historií  i současností pěstování vinné révy v Mostě a okolí.

Prodejna je vyzdobena fotografiemi vinic a hroznů od ing. Stanislava Štýse.

Fotografie byly zhotoveny a instalovány reklamní společností FRROD s.r.o.

Kromě vín je možné zakoupit též hroznový mošt vlastní výroby z odrůd Rulandské šedé a Rulandské modré, aromatizovaná vína od pana Jiřího Svobody z Kouřimi vyrobené z našich vín Svatovavřinecké, Zweigeltrebe rosé a Tramín a drobné občerstvení k vínu, jako jsou tyčinky, brambůrky, cibulové kroužky, oříšky, mandle, kešu, pistácie.

           

Dále nabízíme kvalitní kávu, v létě ledovou kávu, zmrzlinu a vinný střik.

Vinný a nápojový lístek se mění dle sezónní nabídky vín.

V současné době nabízíme vína ročníku 2019 z odrůd Müller Thurgau, Chardonnay, Tramín, Rulandské šedé a Ryzlink rýnský, Zweigeltrebe rosé suché a polosuché 2018, Zweigeltrebe 2017, Svatovavřinecké 2017 a Rulandské modré 2017.

Těšíme se na Vás.

Prodejní  doba pondělí - sobota 10.00 - 18.00 hodin

Tel. 476 441 315, 603 820 535

Odběry vín nad 12  ks od jednoho druhu - volejte předem na tel. č. 603 383 846.


První velká zlatá medaile v historii mosteckého vinařství

Velký úspěch našich vín na soutěži vín VO Čechy! Chardonnay barrique Zahrada EDEN 2018 vyhrálo kategorii oranžových vín a získalo první VELKOU zlatou medaili (nad 90 bodů) v historii našeho vinařství…

Celý článek

Velký úspěch našich červených vín

Na výstavě vín Litoměřický hrozen 2022 získala dvě naše červená vína medaili: Rulandské modré výběr z hroznů košer 2018 - ZLATÁ medaile a vítěz kategorie červených vín. Zweigeltrebe výběr z hroznů k…

Celý článek